Max15092012

Pięć miesięcy temu zamieszkał z nami Max, siedmioletni rudy pinczer średni. Rodowodowe imię Bryś Del Farma Zone. Jest pięknym psem, lecz nieco wystraszonym. Powoli przyzwyczaja się do życia z nami. Nora oczywiście zaakceptowała go bez problemu.

Funia04112011

Minęło już półtora miesiąca, odkąd kotka Funia mieszka z nami. Szaleje, biega po całym domu i zaczepia Norę do zabawy. Nora jednak woli swoje zajęcia, tzn. obserwowanie terenu lub drzemka.

Funia12102011

Mamy nowego współlokatora. Jest nim kotka o imieniu Funia. Początkowo była nastawiona bojowo do naszej Nory, ale po dwóch pierwszych tygodniach pobytu u nas zaczęła się powoli przyzwyczajać. Jest jeszcze mała, ma ok. 3 miesiące, ale bardzo odważna. Próbuje nas zdominować swoim zachowaniem, więc Nora zaczęła ją traktować jak niesfornego szczeniaczka. 

Nowy dom30062011

Zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Wyprowadziliśmy się poza Kraków. Nora jest zachwycona nowym dużym ogrodem. 

Wystawa Będzin26072010
Jest nam bardzo miło poinformować, że wczoraj Emi (OPERA Magic Club) zadebiutowała na wystawie krajowej w Będzinie. Otrzymała ocenę doskonałą i dostała złoty medal w klasie młodzieży. Gratulujemy!!!

 

Tworzenie serwisu - Fabryka Stron Internetowych Sp. z o.o.   CMS - FSite
 
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij